PANTHENOL omega Pena s ľadovým efektom 10%

PANTHENOL omega Pena s ľadovým efektom 10%
  • obsahuje 10% D-panthenolu pre maximálnu úľavu
  • pre ultra chladivý efekt je možné uchovávať v chladničke!
  • príjemne chladí a podporuje regeneráciu podráždenej pokožky
  • vďaka spreju sa jednoducho aplikuje na celé telo
  • bez parfumácie, parabénov, parafínov a PEG

 

Podráždená pokožka napr. po neopatrnom opaľovaní nepríjemne páli. A práve v tejto chvíli je dobré mať po ruke unikátny Chladivý sprej na Pena s ľadovým efektom 10%. Sprej s vysokým obsahom D-panthenolu a komplexom vitamínov A, E, F nielen efektívne podporuje regeneráciu pokožky, ale pri každej aplikácii tiež príjemne chladí. Obsahuje 10% D-panthenolu pre maximálnu úľavu. Ľahko sa nanáša na citlivé miesta. Rýchlo sa vstrebáva a nelepí na pokožke. Pena s ľadovým efektom poskytuje citlivej pokožke maximálne šetrnú starostlivosť, pretože neobsahuje parafíny, parabény, PEG a parfumy. Pokožka je pokojnejšia, zregenerovaná a bez začervenania.

TIP: Pre dosiahnutie extra chladivého efektu môžete tento sprej uchovávať v chladničke minimálne 2 hodiny pred samotnou aplikáciou. Keď prídete po opaľovaní domov, stačí preň jednoducho siahnuť do chladničky a svojej podráždenej pokožke tak doprajete skutočne extra chladivú regeneračnú starostlivosť.

Použitie: Sprej sa aplikuje v tenkej vrstve podľa potreby niekoľkokrát denne. Prípravok nastriekajte na citlivé miesta zo vzdialenosti cca 15_20 cm. Neoplachujte. Vďaka forme spreja sa prípravok jednoducho nanáša na celé telo.

Balenie: 150 ml


Partnerské lekárne