PANTHENOL omega Pena ALOE VERA 9%

PANTHENOL omega Pena ALOE VERA 9%
  • moderná aplikácia vo forme PENY
  • Aloe Vera pre lepší komfort a s upokojením namáhanej pokožky
  • extra vysoký obsah D-panthenolu (9 %)
  • príjemná parfumácia
  • bioaktívna ochrana pokožky

 

Liečivá rastlina Aloe vera je známa vďaka svojim blahodarným účinkom na pokožku. Priehľadná tekutina vytekajúca zo stredu listov má upokojujúce a hydratačné účinky a podporuje hojenie. V kombinácii s 9% dexpanthenolom prináša  PANTHENOL omega Pěna ALOE VERA 9% kokteil výživných látok pre Vašu pokožku.

Spojenie účinných látok je ideálne na ošetrenie pokožky podráždenej slnkom, menších popálenín, rán či prasklín kože a výborne pôsobí aj na suchú pokožku. Pohodlie prináša nielen inovatívne zloženie. Vďaka penovej konzistencii a chladivému efektu je aplikácia jednoduchá a príjemná. Jemne parfumovaná pena sa veľmi rýchlo vstrebáva a nedráždi citlivé miesta. Pokožka je pokojnejšia, zregenerovaná a bez začervenania.

Prípravok neobsahuje parabény, ani chemické konzervačné látky alebo farbivá, preto Vašej pokožke ponúka maximálne šetrnú starostlivosť.

TIP: Pre dosiahnutie extra chladivého efektu môžete tento sprej uchovávať v chladničke minimálne 2 hodiny pred samotnou aplikáciou.

Použitie: Pena sa aplikuje v tenkej vrstve podľa potreby niekoľkokrát denne. Prípravok nastriekajte na citlivé miesta zo vzdialenosti cca 15_20 cm. Neoplachujte. Vďaka svojej forme sa prípravok ľahko nanáša na celé telo.

Balenie: 150 ml


Partnerské lekárne